Kontakta oss

Välkomen att kontaka oss på våra mailadresser och eller direkt till våra butiker via telefon

Butik Jordbro

08-35 55 88
info@rrd.nu

Dåntorpsvägen 19
136 50 Jordbro

Butik Tyresö

08-716 94 50
info@rrd.nu

Radiovägen 15
135 48 Tyresö

Ledning

Herr

Ricard Levén

VD

ricard.leven@rrd.nu

Herr

Chatarina Rådström

Ekonomi

Ekonomi@rrd.nu

chatarina.radstrom@rrd.nu

Herr

Dennis Levén

Marknadsansvarig

dennis.leven@rrd.nu

 

Herr

Robin Levén

Logistikansvarig

robin.leven@rrd.nu

Säljare Tyresö

Herr

Tim Sandin

Butiksansvarig

tim.sandin@rrd.nu

Herr

Piotr Korzeniewski

Säljare

piotr.korzeniewski@rrd.nu

Herr

Max Gullberg

Utesäljare

max.gullberg@rrd.nu

Herr

Jack Jakobsson

Säljare

Tyresö Logistik / lager / chaufförer

Herr

Iinu Loukusa

Lager/logistik

iinu.loukusa@rrd.nu

 

Herr

Aleksandra Grabarz

Lager/Budbilschafför

aleksandra.grabarz@rrd.nu

Herr

Adam Lamkowski

Lager/Logistik

Adam.Lamkowski@rrd.nu

Herr

Niko Loukusa

Lager/Budbilschafför

Herr

Jennifer Johansson

Lager/Budbilschafför

Herr

Alexander Öhrner

Lager/Budbilschafför

Herr

Juha-Kalle Räsänen

Lager

Herr

Weronika Surma

Lager

Säljare Jordbro

Herr

Johan Teliuk

Butiksansvarig

johan.teliuk@rrd.nu

Herr

Michelle Hög

Säljare

Michelle.hög@rrd.nu

Herr

Daniella Wilson-Bregmo

Säljare

daniella.wb@rrd.nu

Jordbro Logistik / lager / chaufför

Herr

Aleksander Teliuk

Lager/Budbilschafför

 

 

Herr

Daniel Leander

Lager/Budbilschafför