Kontakta oss

Välkomen att kontaka oss på våra mailadresser och eller direkt till våra butiker via telefon

Butik Jordbro

08-716 94 50
info@rrd.nu

Dåntorpsvägen 19
136 50 Jordbro

Butik Tyresö

08-716 94 50
info@rrd.nu

Radiovägen 15
135 48 Tyresö

Ledning

Herr

Ricard Levén

VD

Ricard@rrd.nu

Herr

Chatarina Rådström

Ekonomi

Ekonomi@rrd.nu

Chatarina@rrd.nu

Herr

Dennis Levén

Marknadsansvarig

Dennis@rrd.nu

 

Herr

Robin Levén

Logistikansvarig

Robin@rrd.nu

Säljare Tyresö

Herr

Tim Sandin

Butiksansvarig

Tim@rrd.nu

Herr

Niko Loukusa

Säljare

Niko@rrd.nu

Herr

Jesper Haupi

Säljare

Herr

Max Gullberg

Ute säljare

Max@rrd.nu

Tyresö Logistik / lager / chaufförer

Herr

Iinu Loukusa

Lager/logistik

Iinu@rrd.nu

 

Herr

Niklas Mattson

Budbilsansvarig

 

Herr

Adam Lamkowski

Lager/Logistik

Adam@rrd.nu

Herr

Jonas Asplind

Lager/Budbilschafför

Herr

Lager/Budbilschafför

Herr

Lager/Budbilschafför

Herr

Juha-Kalle Räsänen

Lager

Herr

Weronika Surma

Lager

Säljare Jordbro

Herr

Johan Teliuk

Butiksansvarig

Johan@rrd.nu

Herr

Michelle Hög

Säljare

Michelle@rrd.nu

Herr

Sami Kalliomäki

Säljare

Sami@rrd.nu

Jordbro Logistik / lager / chaufför

Herr

Oleksander Teliuk

Lager/Budbilschafför

 

 

Herr

Daniel Leander

Lager/Budbilschafför